Son dakika: Galatasaray’dan Beşiktaş’a Halil Dervişoğlu çalımı! İmza için İstanbul’a gelecek…

Galatasaray ile Beşiktaş, günlerdir Halil Dervişoğlu için transfer yarışındaydı. Uzun vakittir Beşiktaş’ın ilgilendiği Halil Dervişoğlu transferinde bu hafta epeyce hareketli geçti.

DÜN AKŞAM BEŞİKTAŞ’TAYDI

Galatasaray geçtiğimiz günlerde devreye girmişti. Dün akşam çıkan haberlerde Halil Dervişoğlu’nun Beşiktaş ile maaş konusunda mutabakata vardığı ve Siyah-beyazlı kulüple kontrat imzalamak için İstanbul’a geleceği belirtilmişti.

“HALİL’E ULAŞAMIYORUZ”

Sports Digitale’den Sercan Dikme’nin kouştuğu Beşiktaş’tan kimi isimler; ‘Anlaşmaya vardığımız Halil Dervişoğlu’na dün geceden beri ulaşamıyoruz’ dediler.

GALATASARAY ÇALIMI ATTI

Galatasaray, Beşiktaş’ın mutabakata vardığı Halil Dervişoğlu’nda yine devreye girerek transferi bitirdi. Sarı-kırmızılı kulüp, 23 yaşındaki futbolcuyla 4 yıllık muahedeye vardı.

Beşiktaş için İstanbul’a gelmesi beklenen Halil, Galatasaray için İstanbul’a gelip 4 yıllık mukavele imzalayacak.

ŞENOL GÜNEŞ: HALİL’DEN SOĞUDUM

Beşiktaş teknik yöneticisi Şenol Güneş, geçtiğimiz günlerde kampta basın mensuplarıyla yaptığı sohbet toplantısında Halil Dervişoğlu’nun transfer görüşmelerindeki halini eleştirmişti:

“Halil, Beşiktaş ismini kullanıp arkasından kulübüyle pazarlık yaparsa olmaz. İtimadım sarsılırsa herkese soğuk bakarım. Halil’den de soğudum.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir