Şahan Gökbakar ile Kızılay Başkanı Kerem Kınık Twitter Üzerinden Tartıştı

Kahramanmaraş merkezli zelzeleler sonrası tartışmaların merkezindeki isim haline gelen Kızılay Başkanı Kerem Kınık, komedyen Şahan Gökbakar ile Twitter üzerinden tartıştı.

Kızılay Başkanı Kerem Kınık, deprem sonrası kurumun yaptığı çadır ve besin satışları ile yakınlarının devlet takımlarındaki durumlarını nedeniyle tenkit oklarının yöneltildiği isim olmuştu.

Daha evvel de toplumsal medya hesabından Kınık’ı maksat alan Şahan Gökbakar ise bugün, Kınık’ın gülen bir fotoğrafını paylaşarak “Sana kırmızı çok yakışıyor, yarışmayan adam. Huzur haklı pazarlar” notu düştü.

İşte o paylaşım ⬇️

Kınık bunun üzerine Şahan’a sert sayılabilecek bir tepki gösterdi. Kızılay Başkanı paylaşımında “Velev ki yanılgı yapmış bile olsa bir insanı nefret nesnesi haline getirmek, TV ekranlarına fotoğrafını saatlerce sabitleyip linç hissini topluma yaymak, insanları tanımadığı bir insanın üzerinde tepinmeleri için kışkırtmak ne insanlığa ne babalığa sığar, ayrıyeten komik de değil” dedi.

İşte o karşılık ⬇️

Şahan Gökbakar ise bu kelamların akabinde bir paylaşım daha yaptı ve Kınık’a “Bırakın edebiyatı. Siz TRTde çalışan oğlunuzu Kızılay Genç lider yardımcısı yapıp 60 bin TL’ye ye yakın maaş bağlayan bir babasınız” cevabını verdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir