Dikkat… Bunlara dikkat etmemek kadınları cinsellikten uzaklaştırıyor

Bir dokumacılık firmasının bekar bayanlar üzerine yaptırdığı ankete nazaran, seksten vazgeçmelerine yol açabilecek birkaç şey olduğunu keşfetti.

Sonuçlara nazaran, bir erkeğin kirli çarşafları varsa, bu bayanların %81 oranında soğumalarına sebep oluyor. Listenin başında kirli çarşaflar yer alırken ikinci ve üçüncü sırada da kirli ve dağınık bir yatak odası yer aldı. Bayanların %77’si kiri göz arkası edemediklerini ve %58’i de dağınıklığa tahammül edemediklerini itiraf etti.

Yatağı toplamamak birinci sıralarda çıktı…

Kadınların hoşlanmadığı öbür iki şeyin de perdeleri bütün gün kapalı tutan ve kendi yatağını toplamayan bir erkekle birlikte olmak olduğu ortaya çıktı.

BUNLARDAN TAHRİK OLUYORLAR

Ankette bayanlara cinsellikle nelerden tahrik olduğu da soruldu. Çıkan sonuçlarda, tertipli bir yatak odasının büyük bir artı olabileceği %81 ile birinci sırada gelirken birden fazla kişi birebir vakitte âlâ bir dekor (%66) ve büyük bir yatağın (%49) da iş bayanları etkilemeye geldiğinde yardımcı olabileceğini söyledi.

Ek olarak, iştirakçilerin beşte ikisi (%41) pak çarşafların cinsellik büyük bir avantaj olduğunu söyledi.

Araştırmayı yaptıran dokumacılık şirketi ismine konuşan bir sözcü, “Çekici bir yatak odasını korumak için nevresimlerinizi sistemli olarak değiştirip temizlemeniz çok kıymetlidir.”

“Bu yalnızca odanızın daha cazibeli olmasına yardımcı olmakla kalmayacak, tıpkı vakitte sıhhatiniz ve uyku kaliteniz için de yarar sağlayacaktır.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir